• Atrium zaprasza Cię na swoją siłownię! Mamy najwyższej klasy wyposażenie, które przewyższy Twoje oczekiwania. Bieżnie, rowerki, ciężary, hantle i profesjonalne maszyny do ćwiczeń, a także najlepsi trenerzy jakich można mieć w tym Mistrz Polski Kulturystów - porady trenerów zupełnie za darmo!
  • Może masz ochotę na aerobik? A co powiesz na absolutny hit - ZUMBA! Prowadzimy także zajęcia cardio. Zapraszamy do Atrium - Zumba, ABT, Step, Cardio Body Shape, TBC! Nasze niskie ceny pozytywnie Cię zaskoczą!
  • Każdemu należy się odpowiedni relaks, dlatego w Atrium znajdziesz wiele form relaksu i odprężenia Odprężenie w saunie? Rozluźnienie na masażu? Opalanie w solarium? A na co Ty masz ochotę dzisiaj?
  • Pośród zieleni i spokoju jeziora swarzędzkiego znajdziesz swoje miejsce na przygodę z końmi Oferujemy profesjonalny pensjonat dla koni, naukę jazdy konnej na każdym stopniu zaawansowania, dogodną lokalizację, a co najważniejsze dzielimy między sobą wielką miłość i pasję do koni
  • W tym urokliwym miejscu mamy także specjalne oferty na wyjątkowe okazje Imprezy firmowe, rodzinne, zawody, a także karnety dla firm czy poszczególne atrakcje Atrium wyłącznie dla Twojej dyspozycji
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Atrium Solarium Swarzędz

Czy wiesz, że w krajach Skandynawskich zaleca się chodzenie na solarium, szczególnie w okresie zimowym? Wszystko wynika z małej ilości słońca jaką mieszkańcy tamtych terenów otrzymują zimową porą. Chodzenie na solarium poprawia ich samopoczucie i dosłownie "ładuje" akumulatory słoneczne w ich ciele. Bo Twoje ciało potrzebuje słońca - powie Ci to każdy lekarz. Jak się czujesz w dni kiedy jest mało słońca, szaro i ciemno? Depresja sama pcha się do nas wtedy oknami i drzwiami - dlatego właśnie nawet jedna wizyta na solarium potrafi poprawić humor i samopoczucie na parę dni.

solarium swarzedzOpalenizna dodatkowo wpływa dobroczynnie na nasze samopoczucie - wyglądamy atrakcyjniej i zdrowiej. Solarium jakkolwiek wymaga odpowiedzialnego używania - dlatego przed opalaniem doradzimy Ci odpowiedni czas leżenia dla Twojego typu skóry i ilości słońca jakie otrzymujesz normalnie. W Atrium posiadamy łóżko do opalania najwyższej klasy firmy Soltron, regularnie wymieniamy lampy do opalania i dbamy o higienę użytkowania. Dlatego przychodząc do solarium Atrium masz pewność 100% bezpiecznego i skutecznego opalania.

W Atrium oferujemy także szeroki wybór kosmetyków do opalania takich jak np. kremy brązujące, które bardzo ładnie utrwalają opaleniznę oraz nawilżają skórę.

Solarium jest też udanym zakończeniem pobytu w Atrium po treningu i masażach możesz poleżeć i się rozluźnić do końca, a także wygrzać dobrze i naładować "baterie".