• Atrium zaprasza Cię na swoją siłownię! Mamy najwyższej klasy wyposażenie, które przewyższy Twoje oczekiwania. Bieżnie, rowerki, ciężary, hantle i profesjonalne maszyny do ćwiczeń, a także najlepsi trenerzy jakich można mieć w tym Mistrz Polski Kulturystów - porady trenerów zupełnie za darmo!
  • Może masz ochotę na aerobik? A co powiesz na absolutny hit - ZUMBA! Prowadzimy także zajęcia cardio. Zapraszamy do Atrium - Zumba, ABT, Step, Cardio Body Shape, TBC! Nasze niskie ceny pozytywnie Cię zaskoczą!
  • Każdemu należy się odpowiedni relaks, dlatego w Atrium znajdziesz wiele form relaksu i odprężenia Odprężenie w saunie? Rozluźnienie na masażu? Opalanie w solarium? A na co Ty masz ochotę dzisiaj?
  • Pośród zieleni i spokoju jeziora swarzędzkiego znajdziesz swoje miejsce na przygodę z końmi Oferujemy profesjonalny pensjonat dla koni, naukę jazdy konnej na każdym stopniu zaawansowania, dogodną lokalizację, a co najważniejsze dzielimy między sobą wielką miłość i pasję do koni
  • W tym urokliwym miejscu mamy także specjalne oferty na wyjątkowe okazje Imprezy firmowe, rodzinne, zawody, a także karnety dla firm czy poszczególne atrakcje Atrium wyłącznie dla Twojej dyspozycji
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Atrium Sauna Swarzędz

Jak często chodzisz na saunę? O ile chodzenie na solarium jest w naszym kraju bardzo popularne o tyle jakoś chodzenie na saunę wolno przebija się do świadomości ludzi. Wymaga to otwartości na nowe, ale zapewniamy - kto zacznie regularnie chodzić w Atrium na saunę, zawsze będzie chciał wracać.

sauna swarzedzSauna jest bardzo dobrym zakończeniem treningu. Można swobodnie na niej odpocząć i się wygrzać. Sauna poprawia krążenie i hartuje ciało - dorośli i dzieci regularnie chodzący na saunę są dużo zdrowsi i o wiele rzadziej chorują. Sauna jest idealna dla ludzi ciężko pracujących, zestresowanych czy też z zaburzeniami snu - pozwala zrelaksować się, odpocząć i w pełni rozluźnić - do tego wieczorna sesja na saunie pozwala o wiele łatwiej zasnąć.

Sauna na wiele sposobów wpływa dobroczynnie na Twoją skórę. Skutecznie wspomaga walkę z trądzikiem, rozszerza pory, sprawia, że skóra jest bardziej dotleniona dzięki czemu odzyskuje ładną barwę. Pomaga wydalić z organizmu nadmiar wody i toksyn oraz wspiera walkę z tłuszczem i nadwagą. Jest świetnym uzupełnieniem treningu i masażu, dodaje swoistą kropkę nad "i" w Twoim treningu.

Do odpoczynku na saunie proponujemy Ci olejki o różnych aromatach, które dodatkowo wpłyną dobroczynnie na drogi oddechowe i jeszcze lepiej zrelaksują Cię w trakcie Twojego pobytu na saunie. Przy saunie znajduje się również specjalny pokój do wypoczynku pomiędzy kolejnymi sesjami czy też po wizycie w saunie. A Ty byłeś już w tym tygodniu na saunie?