• Atrium zaprasza Cię na swoją siłownię! Mamy najwyższej klasy wyposażenie, które przewyższy Twoje oczekiwania. Bieżnie, rowerki, ciężary, hantle i profesjonalne maszyny do ćwiczeń, a także najlepsi trenerzy jakich można mieć w tym Mistrz Polski Kulturystów - porady trenerów zupełnie za darmo!
  • Może masz ochotę na aerobik? A co powiesz na absolutny hit - ZUMBA! Prowadzimy także zajęcia cardio. Zapraszamy do Atrium - Zumba, ABT, Step, Cardio Body Shape, TBC! Nasze niskie ceny pozytywnie Cię zaskoczą!
  • Każdemu należy się odpowiedni relaks, dlatego w Atrium znajdziesz wiele form relaksu i odprężenia Odprężenie w saunie? Rozluźnienie na masażu? Opalanie w solarium? A na co Ty masz ochotę dzisiaj?
  • Pośród zieleni i spokoju jeziora swarzędzkiego znajdziesz swoje miejsce na przygodę z końmi Oferujemy profesjonalny pensjonat dla koni, naukę jazdy konnej na każdym stopniu zaawansowania, dogodną lokalizację, a co najważniejsze dzielimy między sobą wielką miłość i pasję do koni
  • W tym urokliwym miejscu mamy także specjalne oferty na wyjątkowe okazje Imprezy firmowe, rodzinne, zawody, a także karnety dla firm czy poszczególne atrakcje Atrium wyłącznie dla Twojej dyspozycji
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 
Tu wykorzystasz karty

W Atrium uczestniczymy w programie Karta Rodziny Dużej (program miasta Poznania) oraz Karta Dużej Rodziny (program rządowy) i zapraszamy do odwiedzania nas całymi familiami.

W związku z Kartą Rodziny Dużej i Kartą Rodziny Dużej dla wszystkich jej posiadaczy mamy specjalną promocję:

Siłownia 25% zniżki na karnet na siłownię dla rodziny oraz usługi oferowane przez Atrium Fitness oprócz solarium (rodzice i 3 dzieci powyżej 14 roku życia).

15% zniżki na organizację imprez dziecięcych (urodziny, imieniny) dla osób posiadających kartę.

Dla klientów Stajni Atrium z Kartą Rodziny Dużej również mamy zniżkę - 15% zniżki na zajęcia jazdy konnej (rodziny obejmujące 4 i więcej dzieci 25% zniżki).

Zniżki nie łączą się z innymi promocjami. Zapraszamy do Atrium z całą rodziną!

Poza uczestnictwem w programie Karta Rodziny Dużej honorujemy także inne karty takie jak: