• Atrium zaprasza Cię na swoją siłownię! Mamy najwyższej klasy wyposażenie, które przewyższy Twoje oczekiwania. Bieżnie, rowerki, ciężary, hantle i profesjonalne maszyny do ćwiczeń, a także najlepsi trenerzy jakich można mieć w tym Mistrz Polski Kulturystów - porady trenerów zupełnie za darmo!
  • Może masz ochotę na aerobik? A co powiesz na absolutny hit - ZUMBA! Prowadzimy także zajęcia cardio. Zapraszamy do Atrium - Zumba, ABT, Step, Cardio Body Shape, TBC! Nasze niskie ceny pozytywnie Cię zaskoczą!
  • Każdemu należy się odpowiedni relaks, dlatego w Atrium znajdziesz wiele form relaksu i odprężenia Odprężenie w saunie? Rozluźnienie na masażu? Opalanie w solarium? A na co Ty masz ochotę dzisiaj?
  • Pośród zieleni i spokoju jeziora swarzędzkiego znajdziesz swoje miejsce na przygodę z końmi Oferujemy profesjonalny pensjonat dla koni, naukę jazdy konnej na każdym stopniu zaawansowania, dogodną lokalizację, a co najważniejsze dzielimy między sobą wielką miłość i pasję do koni
  • W tym urokliwym miejscu mamy także specjalne oferty na wyjątkowe okazje Imprezy firmowe, rodzinne, zawody, a także karnety dla firm czy poszczególne atrakcje Atrium wyłącznie dla Twojej dyspozycji
Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości 
Atrium - o nas

"Ciało wprowadzone w ruch czuje się dużo lepiej - tak to już jest z tym naszym ciałem."

Klub sportowy Atrium powstał w 1997 roku, w można powiedzieć całkowicie innych czasach... Od tamtej pory ciągle staramy się zmieniać zgodnie z tym czego życzysz sobie od nas drogi Kliencie. W 2001 roku otworzyliśmy pensjonat dla koni oraz naukę jazdy konnej dla dzieci i dorosłych, wtedy też zaczęliśmy organizować imprezy od firmowych po rodzinne i dla znajomych - wypady na konie, pieczenie kiełbasek, itp.

imprezy firmowe swarzędzNasz klub położony jest na 10 hektarach malowniczego, zielonego terenu. To właśnie odróżnia nas od klubów sieciowych - jesteśmy klubem przyjaciół. Do nas możesz przyjść, porozmawiać, a gdy otworzysz okno usłyszysz śpiew ptaków zamiast hałasu ulicy ;-)

Zmęczony po ćwiczeniach możesz polenić się na naszych kanapach, napić się kawy czy herbaty, pooglądać telewizje i porozmawiać ze znajomymi z siłowni czy aerobików.

W Atrium stawiamy na kompleksową ofertę właśnie dlatego mamy tak wiele atrakcji dla naszych gości - fitness, siłownia, aerobik z rozbudowaną sekcją relaksacyjną zawierającą masaże, saunę, solarium oraz pielęgnujące zabiegi na ciało. Do tego mamy duży pensjonat dla koni z nauką jazdy konnej dla dzieci i dorosłych. Jeśli miałbyś ochotę zorganizować u nas przyjęcie urodzinowe, spotkanie ze znajomymi czy też imprezę firmową bylibyśmy zaszczyceni, każdy program zabawy zawsze dostosowujemy do wymagań gości - możemy zacząć np. od jazdy na koniach, potem odpoczynek na saunie i na koniec ognisko z grillem czy też dla dzieci jazda na kucykach, potem zabawy z animatorem i pieczenie kiełbasek na ognisku, itp. Możliwości mamy wiele - dlatego zapraszamy do Atrium - u nas zawsze czeka dobra zabawa i odpoczynek!

Przyjdź i przekonaj się sam jak bardzo miło można spędzać czas w Atrium - pośród urokliwych terenów, malowniczego jeziora swarzędzkiego i po prostu wesołej atmosfery - zapraszamy!