• Atrium zaprasza Cię na swoją siłownię! Mamy najwyższej klasy wyposażenie, które przewyższy Twoje oczekiwania. Bieżnie, rowerki, ciężary, hantle i profesjonalne maszyny do ćwiczeń, a także najlepsi trenerzy jakich można mieć w tym Mistrz Polski Kulturystów - porady trenerów zupełnie za darmo!
 • Może masz ochotę na aerobik? A co powiesz na absolutny hit - ZUMBA! Prowadzimy także zajęcia cardio. Zapraszamy do Atrium - Zumba, ABT, Step, Cardio Body Shape, TBC! Nasze niskie ceny pozytywnie Cię zaskoczą!
 • Każdemu należy się odpowiedni relaks, dlatego w Atrium znajdziesz wiele form relaksu i odprężenia Odprężenie w saunie? Rozluźnienie na masażu? Opalanie w solarium? A na co Ty masz ochotę dzisiaj?
 • Pośród zieleni i spokoju jeziora swarzędzkiego znajdziesz swoje miejsce na przygodę z końmi Oferujemy profesjonalny pensjonat dla koni, naukę jazdy konnej na każdym stopniu zaawansowania, dogodną lokalizację, a co najważniejsze dzielimy między sobą wielką miłość i pasję do koni
 • W tym urokliwym miejscu mamy także specjalne oferty na wyjątkowe okazje Imprezy firmowe, rodzinne, zawody, a także karnety dla firm czy poszczególne atrakcje Atrium wyłącznie dla Twojej dyspozycji
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 
Imprezy dla Dzieci

imprezy dla dzieci swarzędzKażdy kto kiedykolwiek stanął przed wyzwaniem stworzenia dla dziecka zajęcia, które da mu frajdę na dłużej niż 15 minut wie jak trudne jest zorganizowanie ciekawych urodzin czy też pierwszej komunii dla swojego dziecka. A może by tak wszystko zrzucić na barki kogoś innego - np. Atrium!

Pozwól nam zorganizować nietypowe przyjęcie dla Twojego dziecka, które wszyscy będą pamiętać przez długi czas. Wiele dzieci uwielbia konie czy też kucyki - już od pierwszych chwil spotkania z tymi zwierzakami bardzo łatwo nawiązują one z nimi kontakt. Kucyki do tego wyglądają jak stworzone specjalnie dla dzieci i są przez wielu uważane za bardzo urocze. Praktycznie każde dziecko kocha kucyki. a jak do tego dodać jeszcze pieczenie kiełbasek na ognisku czy też wielki dmuchany zamek i animatora zabaw - gwarantowana zabawa, dzięki której Twoje dziecko powie "moje dzieciństwo było przepiękne bo moi rodzice potrafili zrobić dla mnie unikatowe i zapadające w pamięć rzeczy, takie jak urodziny z kucykami, konikami i innymi atrakcjami".

W ofercie imprez Atrium mamy imprezy dla dzieci takie jak chrzciny, urodziny, pierwsza komunia czy inne okazje.

Z listy atrakcji jesteśmy w stanie zorganizować wszelkie pomysły w tym takie jak:

 • urodziny dzieckakucyki - przejażdżki i zabawy
 • DJ z muzyka, który porwie dzieci i dorosłych do zabawy
 • dmuchane zamki ze zjeżdżalniami
 • animatorzy - gry, zabawy i konkursy
 • straż pożarna - zabawa na wozach strażackich i z strażakami
 • zumba i aerobik dla dzieci - dzieci uwielbiają się ruszać do muzyki!
 • grill i ognisko, a także wiele innych fantastycznych zabaw i atrakcji - co tylko przyjdzie Tobie, Twojemu dziecku lub nam do głowy!

 

Niezapomniane i wyjątkowe chwile dla każdego dziecka.

Przyjdź i oceń sam nasze warunki i pomysły - zapraszamy do kontaktu - 618 186 011