• Atrium zaprasza Cię na swoją siłownię! Mamy najwyższej klasy wyposażenie, które przewyższy Twoje oczekiwania. Bieżnie, rowerki, ciężary, hantle i profesjonalne maszyny do ćwiczeń, a także najlepsi trenerzy jakich można mieć w tym Mistrz Polski Kulturystów - porady trenerów zupełnie za darmo!
  • Może masz ochotę na aerobik? A co powiesz na absolutny hit - ZUMBA! Prowadzimy także zajęcia cardio. Zapraszamy do Atrium - Zumba, ABT, Step, Cardio Body Shape, TBC! Nasze niskie ceny pozytywnie Cię zaskoczą!
  • Każdemu należy się odpowiedni relaks, dlatego w Atrium znajdziesz wiele form relaksu i odprężenia Odprężenie w saunie? Rozluźnienie na masażu? Opalanie w solarium? A na co Ty masz ochotę dzisiaj?
  • Pośród zieleni i spokoju jeziora swarzędzkiego znajdziesz swoje miejsce na przygodę z końmi Oferujemy profesjonalny pensjonat dla koni, naukę jazdy konnej na każdym stopniu zaawansowania, dogodną lokalizację, a co najważniejsze dzielimy między sobą wielką miłość i pasję do koni
  • W tym urokliwym miejscu mamy także specjalne oferty na wyjątkowe okazje Imprezy firmowe, rodzinne, zawody, a także karnety dla firm czy poszczególne atrakcje Atrium wyłącznie dla Twojej dyspozycji
Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 
Baby shower

Nareszcie możemy się pochwalić pierwszym przygotowanym przez nas przyjęciem
BABY SHOWER...
Było różowo, cukierkowo, słodko, takie babskie miłe imprezowanie, które ma na celu umilenie mamie czasu przed rozwiązanien !!!
Zapewniamy gry, zabawy, konkursy przysmaki, słodkości i prezenty.
Tym razem królował róż .... bo dziewczynka się rodzi !
Bardzo chętnie zrobimy wszystko na niebiesko.
Jak widzicie w Atrium nie tylko wielkie imprezy, grille ale też kameralne przyjęcia, rodzinne pikniki z wystrojem i atrakacjami, takim jak wymarzy sobie każda przyszła mama.
Gwarantujemy świetną zabawę
Od Was wymagamy tylko dobrego humoru i uśmiechu
Naszym celem jest aby każda impreza zapadła na długo w pamięci
ZAPRASZAMY!