• Atrium zaprasza Cię na swoją siłownię! Mamy najwyższej klasy wyposażenie, które przewyższy Twoje oczekiwania. Bieżnie, rowerki, ciężary, hantle i profesjonalne maszyny do ćwiczeń, a także najlepsi trenerzy jakich można mieć w tym Mistrz Polski Kulturystów - porady trenerów zupełnie za darmo!
  • Może masz ochotę na aerobik? A co powiesz na absolutny hit - ZUMBA! Prowadzimy także zajęcia cardio. Zapraszamy do Atrium - Zumba, ABT, Step, Cardio Body Shape, TBC! Nasze niskie ceny pozytywnie Cię zaskoczą!
  • Każdemu należy się odpowiedni relaks, dlatego w Atrium znajdziesz wiele form relaksu i odprężenia Odprężenie w saunie? Rozluźnienie na masażu? Opalanie w solarium? A na co Ty masz ochotę dzisiaj?
  • Pośród zieleni i spokoju jeziora swarzędzkiego znajdziesz swoje miejsce na przygodę z końmi Oferujemy profesjonalny pensjonat dla koni, naukę jazdy konnej na każdym stopniu zaawansowania, dogodną lokalizację, a co najważniejsze dzielimy między sobą wielką miłość i pasję do koni
  • W tym urokliwym miejscu mamy także specjalne oferty na wyjątkowe okazje Imprezy firmowe, rodzinne, zawody, a także karnety dla firm czy poszczególne atrakcje Atrium wyłącznie dla Twojej dyspozycji
Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 
Atrium VibFitForm Swarzędz

VibFitForm przebył długą drogę z ośrodków badań i ćwiczeń astronautów do naszego fitness. Właśnie astronauci byli pierwszymi osobami stosującymi platformę wibracyjną do treningu. Dzisiaj jest to technika dostępna także do Twojej dyspozycji w Atrium.

VibFitForm to innowacyjna metoda treningowa, rehabilitacyjna oraz wyszczuplającą - polega na pobudzeniu całego ciała przy użyciu odpowiednich wibracji. Sportowcy od dawna korzystają z tego treningu, teraz możesz i Ty - właśnie w Atrium.

vibfitform poznanVibFitForm dzięki wibracjom powoduje odruchy bezwarunkowe, które normalnie bardzo ciężko pobudzić do pracy. Dzięki platformie wibracyjnej zaangażowanych w prace jest aż do 97% mięśni ciała. Jeśli masz mało czasu na treningi jest to rozwiązanie idealne dla Ciebie - dzięki dużej intensywności ćwiczeń oraz zasięgu tak sporej ilości mięśni już po 10-15 minutach osiągniesz efekty godzinnego treningu. Trening ten jest szczególnie skuteczny przed wyjazdem na narty, wspinaczkę górską czy przy odchudzaniu.

Jest to także świetna terapia wzmacniająca stawy, ścięgna i wiązadła. Drgania platformy zagęszczają tkankę kostną wzmacniając i uodparniając ją, dlatego właśnie techniki wibracyjne są coraz bardziej popularną metodą walki z osteoporozą.

Jak widzisz VibFitForm ma wiele zastosowań - bez względu czy jesteś zainteresowana schudnięciem dzięki rozbiciu tkanki tłuszczowej przez wibracje, czy rehabilitacyjnymi walorami naszego urządzenia - zapraszamy Cię już teraz do Atrium na platformę wibracyjną VibFitForm!

 

Polecamy także masaże rollenami, więcej informacji znajdziesz tutaj (klik).