• Atrium zaprasza Cię na swoją siłownię! Mamy najwyższej klasy wyposażenie, które przewyższy Twoje oczekiwania. Bieżnie, rowerki, ciężary, hantle i profesjonalne maszyny do ćwiczeń, a także najlepsi trenerzy jakich można mieć w tym Mistrz Polski Kulturystów - porady trenerów zupełnie za darmo!
  • Może masz ochotę na aerobik? A co powiesz na absolutny hit - ZUMBA! Prowadzimy także zajęcia cardio. Zapraszamy do Atrium - Zumba, ABT, Step, Cardio Body Shape, TBC! Nasze niskie ceny pozytywnie Cię zaskoczą!
  • Każdemu należy się odpowiedni relaks, dlatego w Atrium znajdziesz wiele form relaksu i odprężenia Odprężenie w saunie? Rozluźnienie na masażu? Opalanie w solarium? A na co Ty masz ochotę dzisiaj?
  • Pośród zieleni i spokoju jeziora swarzędzkiego znajdziesz swoje miejsce na przygodę z końmi Oferujemy profesjonalny pensjonat dla koni, naukę jazdy konnej na każdym stopniu zaawansowania, dogodną lokalizację, a co najważniejsze dzielimy między sobą wielką miłość i pasję do koni
  • W tym urokliwym miejscu mamy także specjalne oferty na wyjątkowe okazje Imprezy firmowe, rodzinne, zawody, a także karnety dla firm czy poszczególne atrakcje Atrium wyłącznie dla Twojej dyspozycji
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Atrium Trenerzy Fitness i Aerobik Swarzędz

Na dobre centrum fitness składa się wiele czynników, można wyróżnić jednak trzy najważniejsze - jest to świetny sprzęt, wspaniała atmosfera oraz - trenerzy. W Atrium stawiamy na profesjonalistów, którzy są mili i cierpliwi dla swoich podopiecznych. Dlatego każdy z naszych trenerów żyje tym co robi - jest to ich pasja i sposób życia, bo tylko tacy ludzie są w stanie zapewnić Ci efekty, których pragniesz. Wszystkie porady naszych trenerów są absolutnie darmowe - możesz z każdym z nich porozmawiać i zawsze chętnie Ci pomogą, poznaj ich bliżej.