• Atrium zaprasza Cię na swoją siłownię! Mamy najwyższej klasy wyposażenie, które przewyższy Twoje oczekiwania. Bieżnie, rowerki, ciężary, hantle i profesjonalne maszyny do ćwiczeń, a także najlepsi trenerzy jakich można mieć w tym Mistrz Polski Kulturystów - porady trenerów zupełnie za darmo!
  • Może masz ochotę na aerobik? A co powiesz na absolutny hit - ZUMBA! Prowadzimy także zajęcia cardio. Zapraszamy do Atrium - Zumba, ABT, Step, Cardio Body Shape, TBC! Nasze niskie ceny pozytywnie Cię zaskoczą!
  • Każdemu należy się odpowiedni relaks, dlatego w Atrium znajdziesz wiele form relaksu i odprężenia Odprężenie w saunie? Rozluźnienie na masażu? Opalanie w solarium? A na co Ty masz ochotę dzisiaj?
  • Pośród zieleni i spokoju jeziora swarzędzkiego znajdziesz swoje miejsce na przygodę z końmi Oferujemy profesjonalny pensjonat dla koni, naukę jazdy konnej na każdym stopniu zaawansowania, dogodną lokalizację, a co najważniejsze dzielimy między sobą wielką miłość i pasję do koni
  • W tym urokliwym miejscu mamy także specjalne oferty na wyjątkowe okazje Imprezy firmowe, rodzinne, zawody, a także karnety dla firm czy poszczególne atrakcje Atrium wyłącznie dla Twojej dyspozycji
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Atrium Siłownia Swarzędz

silownia poznanDobry trener to podstawa dobrej siłowni, to już wiemy, ale nawet najlepszy trener nie zdziała wiele, jeśli siłownia będzie kiepsko wyposażona. Dlatego w Atrium poświęciliśmy bardzo wiele uwagi i konsultacji z naszymi trenerami na temat odpowiedniego wyposażenia siłowni. Każdy ma swoje upodobania jeśli chodzi o ćwiczenia - niektórzy lubią szczególnie bieżnie, inni rowerek, a jeszcze inni ćwiczenia ze sztangą - a jaki rodzaj ćwiczeń Ty najbardziej lubisz? Poznaj nasze wyposażenie:

 

Bieżnia

Bieganie obecnie cieszy się ogromną popularnością. Profesjonalna bieżnia pozwala przeprowadzić trening wytrzymałościowy niezależnie od warunków zewnętrznych. I zapewnia absolutna efektywność. Bieżnie klubowe wyróżniają się szerokim wyborem programów które sprawiają że bieganie w klubie staje się bardzo atrakcyjne i urozmaicone. Ponad to ich wyposażenie ukierunkowane jest na trening zdrowotny, bezpieczeństwo, komfort i wysoka jakość. Bieżnia ma swoich zagorzałych zwolenników głównie ze względu na:

 

  • bieznie w swarzedzuNa dworze deszcz, albo minus 20 stopni, a Ty chcesz biegać, rozwiązanie - bieżnia!
  • W każdym sporcie najważniejsze jest bezpieczeństwo - bieżnia minimalizuje ryzyko poślizgnięcia się i tym samym zmniejsza ryzyko obrażeń i kontuzji
  • Nawet w równinnej okolicy możliwe jest zaplanowanie tras górskich - większość bieżni umożliwia regulowanie stopnia nachylenia pasa biegowego - mieliśmy klientów, którzy robili u nas przygotowanie do wejścia na Kilimandżaro
  • Dzięki rozbudowanemu oprogramowaniu można łatwo monitorować trening i realizować go według różnych założeń - jak bieg ze stałą prędkością itp.
  • W klubie mogą biegać obok siebie i prowadzić konwersacje osoby o różnym stopniu wytrenowania przy różnej prędkości - możesz biegać ze swoimi znajomymi, nawet jeśli jesteście na różnych stopniach treningu

dobra silownia swarzedz
Rowerki

Rowerek jest fantastycznym narzędziem treningu cardio. Bardzo mocno spala tkankę tłuszczową i odkrywa mięśnie, jest szczególnie skuteczny na mięśnie nóg, pośladków oraz ramion. W treningu na rowerku ważne jest odpowiednie ustawienie wysokości siodełka tak aby nogi były prawie w pełni wyprostowane gdy pedał znajduje się najniżej. Bardzo istotnym elementem tego treningu jest też dobranie odpowiedniego obciążenia do pożądanych efektów, które chcemy osiągnąć. Nasi trenerzy pomogą Ci i doradzą jak najlepiej zbudować swój trening na rowerku w oparciu o rezultaty, których oczekujesz - wystarczy zapytać.

Wiosło

wioślarz wodny swarzędz
Potocznie zwane wiosło, to bardzo dobre narzędzie do ćwiczeń zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. Wielu ludziom błędnie wydaje się, że jest to raczej męska maszyna, tymczasem panie mogą bardzo skutecznie modelować swoją sylwetkę na wioślarzu. W Atrium dysponujemy sprzętem bardzo znanej i cenionej na całym świecie firmy WaterRower - sprzęt ten gwarantuje pracę zarówno dolnych jak i górnych partii mięśni. Jest to też doskonałe narzędzie ćwiczeń dla ludzi z wadami i urazami kręgosłupa - jest ono w pełni bezpieczne dla nich. Ćwiczenia na WaterRower naśladują identyczne ruchy jak przy naturalnym wiosłowaniu.

Maszyny na wszystkie partie mięśni

Dysponujemy również maszynami do ćwiczeń na wszystkich partiach mięśni. Dodatkowo nasi trenerzy pokażą Ci ćwiczenia, które normalnie ciężko poznać i nauczyć się wykonywać samemu, ćwiczenia takie angażują hantle, piłki lekarskie oraz wszelkie możliwe pomoce aby zapewnić Ci efekty, których oczekujesz.

W Atrium porad udziela sam mistrz Polski w kulturystyce - Marek Olejniczak, wszelkich porad udzieli Ci on absolutnie za darmo. Naszych trenerów możesz poznać bliżej tutaj(klik).
Przyjedź i przekonaj się sam - Atrium zaprasza!