• Atrium zaprasza Cię na swoją siłownię! Mamy najwyższej klasy wyposażenie, które przewyższy Twoje oczekiwania. Bieżnie, rowerki, ciężary, hantle i profesjonalne maszyny do ćwiczeń, a także najlepsi trenerzy jakich można mieć w tym Mistrz Polski Kulturystów - porady trenerów zupełnie za darmo!
  • Może masz ochotę na aerobik? A co powiesz na absolutny hit - ZUMBA! Prowadzimy także zajęcia cardio. Zapraszamy do Atrium - Zumba, ABT, Step, Cardio Body Shape, TBC! Nasze niskie ceny pozytywnie Cię zaskoczą!
  • Każdemu należy się odpowiedni relaks, dlatego w Atrium znajdziesz wiele form relaksu i odprężenia Odprężenie w saunie? Rozluźnienie na masażu? Opalanie w solarium? A na co Ty masz ochotę dzisiaj?
  • Pośród zieleni i spokoju jeziora swarzędzkiego znajdziesz swoje miejsce na przygodę z końmi Oferujemy profesjonalny pensjonat dla koni, naukę jazdy konnej na każdym stopniu zaawansowania, dogodną lokalizację, a co najważniejsze dzielimy między sobą wielką miłość i pasję do koni
  • W tym urokliwym miejscu mamy także specjalne oferty na wyjątkowe okazje Imprezy firmowe, rodzinne, zawody, a także karnety dla firm czy poszczególne atrakcje Atrium wyłącznie dla Twojej dyspozycji
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Atrium Aerobik Swarzędz

zumba swarzedzKażda pora roku sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Jak dobrze wiadomo ruch jest potrzebny każdemu z nas, szczególnie w czasach gdy tyle czasu spędzasz siedząc. W Atrium wierzymy w to, że najważniejsza część fantastycznych zajęć z aerobiku zaczyna się jeszcze przed wyjściem na salę. Mowa oczywiście o wyborze odpowiedniego programu treningowego dla siebie - dla Twojej przyjemności i możliwości. Dlatego właśnie dużą wagę przywiązaliśmy do bogatej oferty rodzajów zajęć oraz profesjonalnych trenerów.

Cardio + ABS w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 19:00

Prowadzi Katarzyna Kopacka

 

Wielu zawodowych jeźdźców i tych,którzy dopiero się uczą uważa, że ruch w ich codziennej jeździe konnej jest wystarczający, mięśnie są dobrze ćwiczone oraz utrzymują odpowiednią kondycję fizyczną organizmu.Taki sposób myślenia jest bardzo ryzykowny.
Bez przeprowadzenia odpowiedniej rozgrzewki i bez dodatkowych ćwiczeń wzmacniających mięśnie, ryzyko wystąpienia kontuzji zwiększa się o połowę !
Dlatego wprowadzamy zajęcia specjalnie dedykowane jeźdźcom.
Głównym celem zajęć jest powiększenie zakresu ruchomości w stawach, wzmocnienie i rozciągnięcie mięśni kładąc nacisk na nogi i grzbiet.
Jest to podstawa w tym sporcie.
Spróbuj a różnica będzie widoczna już po kilku treningach.

Zajęcia grupowe w każdą środę o godzinie 19:00

Wcześniejsze zapisy i pytania na siłowni lub pod numerem telefonu 61 818 60 11

Prowadzi Michał Mączyński