• Atrium zaprasza Cię na swoją siłownię! Mamy najwyższej klasy wyposażenie, które przewyższy Twoje oczekiwania. Bieżnie, rowerki, ciężary, hantle i profesjonalne maszyny do ćwiczeń, a także najlepsi trenerzy jakich można mieć w tym Mistrz Polski Kulturystów - porady trenerów zupełnie za darmo!
  • Może masz ochotę na aerobik? A co powiesz na absolutny hit - ZUMBA! Prowadzimy także zajęcia cardio. Zapraszamy do Atrium - Zumba, ABT, Step, Cardio Body Shape, TBC! Nasze niskie ceny pozytywnie Cię zaskoczą!
  • Każdemu należy się odpowiedni relaks, dlatego w Atrium znajdziesz wiele form relaksu i odprężenia Odprężenie w saunie? Rozluźnienie na masażu? Opalanie w solarium? A na co Ty masz ochotę dzisiaj?
  • Pośród zieleni i spokoju jeziora swarzędzkiego znajdziesz swoje miejsce na przygodę z końmi Oferujemy profesjonalny pensjonat dla koni, naukę jazdy konnej na każdym stopniu zaawansowania, dogodną lokalizację, a co najważniejsze dzielimy między sobą wielką miłość i pasję do koni
  • W tym urokliwym miejscu mamy także specjalne oferty na wyjątkowe okazje Imprezy firmowe, rodzinne, zawody, a także karnety dla firm czy poszczególne atrakcje Atrium wyłącznie dla Twojej dyspozycji
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 
Atrium Aerobik Swarzędz

zumba swarzedzKażda pora roku sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Jak dobrze wiadomo ruch jest potrzebny każdemu z nas, szczególnie w czasach gdy tyle czasu spędzasz siedząc. W Atrium wierzymy w to, że najważniejsza część fantastycznych zajęć z aerobiku zaczyna się jeszcze przed wyjściem na salę. Mowa oczywiście o wyborze odpowiedniego programu treningowego dla siebie - dla Twojej przyjemności i możliwości. Dlatego właśnie dużą wagę przywiązaliśmy do bogatej oferty rodzajów zajęć oraz profesjonalnych trenerów.

Cardio + ABS w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 19:00

Prowadzi Katarzyna Kopacka

 

Wielu zawodowych jeźdźców i tych,którzy dopiero się uczą uważa, że ruch w ich codziennej jeździe konnej jest wystarczający, mięśnie są dobrze ćwiczone oraz utrzymują odpowiednią kondycję fizyczną organizmu.Taki sposób myślenia jest bardzo ryzykowny.
Bez przeprowadzenia odpowiedniej rozgrzewki i bez dodatkowych ćwiczeń wzmacniających mięśnie, ryzyko wystąpienia kontuzji zwiększa się o połowę !
Dlatego wprowadzamy zajęcia specjalnie dedykowane jeźdźcom.
Głównym celem zajęć jest powiększenie zakresu ruchomości w stawach, wzmocnienie i rozciągnięcie mięśni kładąc nacisk na nogi i grzbiet.
Jest to podstawa w tym sporcie.
Spróbuj a różnica będzie widoczna już po kilku treningach.

Zajęcia grupowe w każdą środę o godzinie 19:00

Wcześniejsze zapisy i pytania na siłowni lub pod numerem telefonu 61 818 60 11

Prowadzi Michał Mączyński