• Atrium zaprasza Cię na swoją siłownię! Mamy najwyższej klasy wyposażenie, które przewyższy Twoje oczekiwania. Bieżnie, rowerki, ciężary, hantle i profesjonalne maszyny do ćwiczeń, a także najlepsi trenerzy jakich można mieć w tym Mistrz Polski Kulturystów - porady trenerów zupełnie za darmo!
  • Może masz ochotę na aerobik? A co powiesz na absolutny hit - ZUMBA! Prowadzimy także zajęcia cardio. Zapraszamy do Atrium - Zumba, ABT, Step, Cardio Body Shape, TBC! Nasze niskie ceny pozytywnie Cię zaskoczą!
  • Każdemu należy się odpowiedni relaks, dlatego w Atrium znajdziesz wiele form relaksu i odprężenia Odprężenie w saunie? Rozluźnienie na masażu? Opalanie w solarium? A na co Ty masz ochotę dzisiaj?
  • Pośród zieleni i spokoju jeziora swarzędzkiego znajdziesz swoje miejsce na przygodę z końmi Oferujemy profesjonalny pensjonat dla koni, naukę jazdy konnej na każdym stopniu zaawansowania, dogodną lokalizację, a co najważniejsze dzielimy między sobą wielką miłość i pasję do koni
  • W tym urokliwym miejscu mamy także specjalne oferty na wyjątkowe okazje Imprezy firmowe, rodzinne, zawody, a także karnety dla firm czy poszczególne atrakcje Atrium wyłącznie dla Twojej dyspozycji
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 
Fitness
Atrium Fitness Swarzędz

"Jesz codziennie, śpisz codziennie, Twoje ciało zostało stworzone do ćwiczenia codziennie!"

Jack LaLanne - słynny amerykański trener fitness i żywienia, żył 97 lat!

Witaj w Atrium Fitness!

Fitness jest naszą pasją i praktycznie całym naszym życiem. Dlatego właśnie pośród zieleni i spokoju swarzędzkiego jeziora ulokowaliśmy nasz klub fitness oraz stajnię. W tym zacisznym miejscu możesz w pełni zrelaksować się i oddać pasji ćwiczeń i rekreacji.

Oferujemy pełną gamę usług, wizytę u nas możesz rozpocząć od odwiedzenia naszej siłowni, na której darmowych porad udzieli Ci sam mistrz polski w kulturystyce, nasz trener Marek Olejniczak. Możesz też skorzystać z jednego z wielu treningów aerobikowych, czy też cardio oraz bardzo popularnych zumby i pilates. Po treningu radzimy złagodzić mięśnie i dodać im elastyczności na masażach relaksacyjnych tudzież masażach rollenami. A na koniec polecamy odpoczynek w saunie lub na solarium gdzie wygrzejesz się i naładuje baterie na kolejny dzień.

Każdego dnia staramy się sprawić aby Atrium było miejscem wyjątkowym dla Ciebie, oferujemy dodatkowe usługi takie jak karnety firmowe, czy też kącik dla dzieci, w którym możesz zostawić swoją pociechę podczas gdy Ty będziesz ćwiczyć.

Sprawdź nas i przekonaj się sam, zapraszamy do Atrium.