• Atrium zaprasza Cię na swoją siłownię! Mamy najwyższej klasy wyposażenie, które przewyższy Twoje oczekiwania. Bieżnie, rowerki, ciężary, hantle i profesjonalne maszyny do ćwiczeń, a także najlepsi trenerzy jakich można mieć w tym Mistrz Polski Kulturystów - porady trenerów zupełnie za darmo!
  • Może masz ochotę na aerobik? A co powiesz na absolutny hit - ZUMBA! Prowadzimy także zajęcia cardio. Zapraszamy do Atrium - Zumba, ABT, Step, Cardio Body Shape, TBC! Nasze niskie ceny pozytywnie Cię zaskoczą!
  • Każdemu należy się odpowiedni relaks, dlatego w Atrium znajdziesz wiele form relaksu i odprężenia Odprężenie w saunie? Rozluźnienie na masażu? Opalanie w solarium? A na co Ty masz ochotę dzisiaj?
  • Pośród zieleni i spokoju jeziora swarzędzkiego znajdziesz swoje miejsce na przygodę z końmi Oferujemy profesjonalny pensjonat dla koni, naukę jazdy konnej na każdym stopniu zaawansowania, dogodną lokalizację, a co najważniejsze dzielimy między sobą wielką miłość i pasję do koni
  • W tym urokliwym miejscu mamy także specjalne oferty na wyjątkowe okazje Imprezy firmowe, rodzinne, zawody, a także karnety dla firm czy poszczególne atrakcje Atrium wyłącznie dla Twojej dyspozycji
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 
Fitness
Atrium Fitness Swarzędz

"Jesz codziennie, śpisz codziennie, Twoje ciało zostało stworzone do ćwiczenia codziennie!"

Jack LaLanne - słynny amerykański trener fitness i żywienia, żył 97 lat!

Witaj w Atrium Fitness!

Fitness jest naszą pasją i praktycznie całym naszym życiem. Dlatego właśnie pośród zieleni i spokoju swarzędzkiego jeziora ulokowaliśmy nasz klub fitness oraz stajnię. W tym zacisznym miejscu możesz w pełni zrelaksować się i oddać pasji ćwiczeń i rekreacji.

Oferujemy pełną gamę usług, wizytę u nas możesz rozpocząć od odwiedzenia naszej siłowni, na której darmowych porad udzieli Ci sam mistrz polski w kulturystyce, nasz trener Marek Olejniczak. Możesz też skorzystać z jednego z wielu treningów aerobikowych, czy też cardio oraz bardzo popularnych zumby i pilates. Po treningu radzimy złagodzić mięśnie i dodać im elastyczności na masażach relaksacyjnych tudzież masażach rollenami. A na koniec polecamy odpoczynek w saunie lub na solarium gdzie wygrzejesz się i naładuje baterie na kolejny dzień.

Każdego dnia staramy się sprawić aby Atrium było miejscem wyjątkowym dla Ciebie, oferujemy dodatkowe usługi takie jak karnety firmowe, czy też kącik dla dzieci, w którym możesz zostawić swoją pociechę podczas gdy Ty będziesz ćwiczyć.

Sprawdź nas i przekonaj się sam, zapraszamy do Atrium.